Vyriškumo stovyklos vaikams ir jaunimui

rsz_dscn0428

2019 m. stovyklos data:

liepos 21-25 d.

Apie norą dalyvauti siųsti užklausą el. adresu d.albertas@gmail.com

Renginys: išgyvenimo ir patriotiškumo stovykla vaikams ir jaunimui ,,Mes Lietuvai“.

Tikslas: suteikti vaikams ir jaunimui tokias žinias, įgūdžius ir požiūrius, kuriuos jie galėtų savarankiškai pritaikyti įvairiose situacijose eidami Gyvenimo keliu.

Stovykla yra skirta vaikams ir jaunimui, kurie tikisi ne tik aktyviai praleisti dalį savo atostogų/laisvalaikio ne namų sąlygomis, bet ir išmokti naudingų dalykų, susipažinti su kariško gyvenimo elementais, žymiausiais visų epochų Lietuvos kariuomenės mūšiais bei partizaninių kovų istorija, išskirtiniais atkurtos Lietuvos piliečiais-kariais, įžymiais žmonėmis, plačiau pažinti savo kraštą, gamtą, patirti begales netikėtų įspūdžių ir surasti naujų draugų, fiziškai sustiprėti.

STOVYKLOS IDĖJINIAI DRAUGAI IR RĖMĖJAI yra Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų sąjunga, tokią stovyklą organizavusi 2016, 2017 ir 2018 m. Šiais metais birutietės remia netektis patyrusių karių šeimų vaikus.

DALYVAVIMO IR ORGANIZAVIMO SĄLYGOS: stovykloje gali dalyvauti 8 – 14 metų vaikai ir jaunuoliai. Stovykloje numatomas dalyvių skaičius – 30-33. Apgyvendinimas – kaimo turizmo sodyboje ,,Paupis“ (Šalčininkų raj., Jašiūnų seniūnija). Maitinimas – keturis kartus per parą. Numatoma stovyklos pradžia liepos 21 d. 18.00, pabaiga – liepos 25 d. 18.00. Tėveliai patys atveža ir parsiveža savo atžalas į/iš nurodytą vietą.

Stovyklos dalyviai vadinsis pasirinktais slapyvardžiais. Dalyviams rekomenduojama atsivežti atitinkamą ekipuotę (sąrašas tėveliams bus atsiųstas užsiregistravus).

Su kiekviena 7-11 vaikų ir jaunuolių  grupe dirbs bent po vieną suaugusįjį, turintį karinės ir darbo su jaunimu patirties.

Stovyklavimo sutartis ir visa kita būtina informacija bus siunčiama tik užsiregistravus.

Kaina už visą stovyklą – 100 Eur. Pavedimą užsiregistravusiems bus prašoma atlikti iki liepos 1 d.

PAGRINDINĖS RENGINIŲ TEMOS

Išgyvenimas ekstremaliomis sąlygomis (būstas, vanduo, maistas, ugnis, judėjimas vietovėje, mazgai)

Vyriškumo, kovotojo vertybių samprata – susitikimai su profesionaliais kariškiais, žymiais žmonėmis

Savarankiška maisto gamyba

Birutietiškos veiklos

Istorija

Sukarinti, mąstymą lavinantys ir sportiniai žaidimai, žygiai

Pirmosios medicininės pagalbos teikimas

VIETA:  kaimo turizmo sodyba ,,Paupis“ (www.paupis.lt).

 

REGISTRAVIMOSI SITUACIJA:

Stovyklautojų skaičius: 33

Liko laisvų vietų: 0

PASTABA: šiuo metu sudaromas tik rezervinis sąrašas – kažkam persigalvojus, į pagrindinį sąrašą įtraukiami ,,rezervistai“.

Foto iš 2017 m. stovyklos ,,Mes Lietuvai“ (dar daugiau jų rasite https://www.facebook.com/pg/birutietes/photos/?tab=album&album_id=892043920951443)

ML2 ML1 ML0 ML16 ML15 ML10 ML11 ML12 ML13 ML14 ML9 ML8 ML7 ML6 ML5 ML4 ML3

Leave a Reply